Klasa o profilu żeglarskim

Ucznio­wie klas że­glar­skich uczest­ni­czą w za­ję­ciach pod okiem wy­kwa­li­fi­ko­wa­nej kadry tre­ner­skiej z wie­lo­let­nim do­świad­cze­niem w za­kre­sie nauki że­glar­stwa wśród dzieci jak również pro­wa­dze­nia za­wod­ni­ków na wysokim po­zio­mie spor­to­wym. W pro­gra­mie zajęcia spor­to­we pro­wa­dzo­ne przez cały rok szkolny, zajęcia ogól­no­ro­zwo­jo­we, zajęcia na świeżym po­wie­trzu, re­ali­za­cja pro­gra­mu nauki że­glo­wa­nia dla dzieci , zajęcia na basenie w sezonie zimowym. Uczęsz­cza­nie do klasy że­glar­skiej jest bez­płat­ne!

Od kwiet­nia do końca paź­dzier­ni­ka dzieci pod okiem wy­kwa­li­fi­ko­wa­nej kadry tre­ne­rskiej szli­fu­ją swoje umie­jęt­no­ści że­glar­skie na wodzie. Zajęcia do­pa­so­wa­ne są do in­dy­wi­du­al­ne­go poziomu umie­jęt­no­ści ucznia. W mie­sią­cach zi­mo­wych w szkole od­by­wa­ją się zajęcia ogól­no­ro­zwo­jo­we, teo­re­tycz­ne oraz bez­płat­ne zajęcia na basenie. Uczymy dzieci że­glar­stwa od podstaw przy za­cho­wa­niu wszel­kich zasad bez­pie­czeń­stwa. Aby do­łą­czyć do klasy że­glar­skiej nie są wy­ma­ga­ne umie­jęt­no­ści że­glar­skie.

Wszel­kie in­for­ma­cje na temat naboru do klas że­glar­skich oraz zajęć że­glar­skich dla dzieci pro­wa­dzo­nych przez sekcję Że­glar­ską TS Kuźnia Rybnik do­stęp­ne są pod numerem te­le­fo­nu 504806385, na stronie www.za­gle­ryb­nik.pl oraz na facebooku.