Dobromir Makowski - RapPedagogika

2018-12-13

5 grudnia gościliśmy w naszej szkole niesamowitą osobowość – odwiedził nasza szkołę Dobromir Makowski (Dobromir Makowski - RapPedagogia)

Profilaktyk, edukator, ale przede wszystkim przyjaciel każdego człowieka, który chce zmienić swoje życie na lepsze. Dzieląc się przykładami i doświadczeniami ze swojego życia, motywuje do rozpoczęcia zmian w każdym z nas.

Opowiada o wzajemnym szacunku dla drugiego człowieka, ale przede wszystkim o szacunku dla rodziców i samego siebie. Przestrzega przed używkami, podając przykłady swoich obserwacji na oddziałach detoksykacyjnych. Używając prostego przekazu oraz młodzieżowego slangu dociera do świadomości młodych. Przeplata swoje opowiadanie autorskimi kompozycjami – szczery tekst i „dobra nuta”. Aktywnych słuchaczy „nagradza” swoimi płytami.

Uczniowie słuchali z wielką uwagą, były chwile wzruszenia.

Komentarze po spotkaniu: „to było mocne”, „szczere do bólu”, „fajnie było Cię posłuchać”, „dzięki za to co mówiłeś o dziewczynach”.

Dziękujemy!