Turniej mini-koszykówki

2018-10-25

I Turniej mini-koszykówki za nami.

Mamy już drużynę koszykarską uczniów klas drugich i to nie klas gimnazjalnych, tylko rocznika 2010. Koszykarki i koszykarze z tych klas moga spotykać sie na zajęciach sportowych w każdy wtorek i zgłębiać sekrety tej pieknej dyscypliny sportu pod okiem trenera koszykówki. Grupa ta ma okazję nie tylko "bawić się koszykówką", ale również brać udział w turniejach organizowanych na terenie naszego miasta.

Na nasz pierwszy turniej wybraliśmy się do SP nr 2 , gdzie drużyny składały się z reprezentacji klas 1-3 oraz 4-5. W naszej szkole nie ma jeszcze klas 3, więc nasi 2-klasiści rywalizowali z uczniami klas 3, natomiast starsza grupa grała z reprezentantami swojego rocznika. Nasi najmłodsi bez kompleksów walczyli dzielnie, uznając przewagę rywali, natomiast grupa starszych swoje mecze zakończyła wynikami remisowymi.

Mamy nadzieję, że ten turniej zmobilizuje obie grupy do doskonalenia umiejętności gry w koszykówkę na zajęciach organizowanych przez naszą szkołę.

Dziekujemy :)