2018-05-04

Reprezentacja naszych koszykarek wywalczyła awans do Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W czwartkowym turnieju rozgrywanym w SP 5 w Wodzisławiu Śląskim nasze koszykarki w pierwszym meczu pokonały drużynę z Pietrowic Wielkich 53:10, a w meczu finałowym drużynę z Czechowic Dziedzic 48: 27. W obu meczach wystąpiły Nicola Obrodzka (kapitan zespołu), Aurelia Urbańczyk, Inka Kaczor, Natalia Szymborska, Marta Walecka, Marta Stronczek, Marta Mleczko, Natalia Rudzińska, Julia Góra, Nikola Banaś, Justyna Krosny. Kierownikiem zespołu była Maja Frąckiewicz.Trenerem Gabriela Wistuba. trzymajmy kciuki za nasze dziewczyny w wielkim finale!!!