Mistrzostwa Rybnika w badmintonie

2018-01-15

Mistrzowie Rybnika

Już czwarty rok z rzędu

W ubiegłym tygodniu zostały rozegrane Mistrzostwa Rybnika w badmintonie  uczniów klas siódmych i gimnazjalnych. Rozgrywki odbyły się w pięknej wyremontowanej sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 5 w Niedobczycach. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Katarzyna Sitko, Natalia Rudzińska, Nikola Banaś, Mateusz Początek i Mateusz Czech zajęli pierwsze miejsca.

W tym roku do rozgrywek zgłosiło się po osiem szkół zarówno wśród dziewcząt jak  i chłopców. Mistrzostwa Rybnika były jednocześnie zawodami rozgrywanymi na poziomie rejonów. Reprezentanci naszej szkoły powyższy sukces osiągnęli już po raz czwarty w rzędu. Kolejnym etapem jest rywalizacja na poziomie półfinałów wojewódzkich. Gratulujemy sukcesu a wszystkich prosimy o trzymanie kciuków.