19 czerwca uczniowie klas 2a i 2b udali się na wycieczkę do Egzotarium

2026-06-26

Podczas zwiedzania obiektu pod opieką przewodnika dzieci miały okazję poznać niezwykłe gatunki roślin i zwierząt oraz dowiedzieć się, w jaki sposób przystosowują się one do życia w różnych środowiskach. Ważnym punktem programu były warsztaty edukacyjne pt. „Supermoce i inne niesamowite zmysły zwierząt”. Uczniowie zgłębiali tajniki świata przyrody, odkrywając fascynujące zdolności różnych gatunków oraz sposoby ich wykorzystania w codziennym przetrwaniu.