SZKOŁA TO NIE TYLKO NAUKA

2026-06-22

W piątkowe słoneczne przedpołudnie na terenie naszej szkoły uczniowie klasy V a oraz V s pod opieką nauczycieli zorganizowali sobie klasowy piknik. Sami  przygotowali wiele atrakcji takich gry zespołowe i gry planszowe. Nie zapomnieli również o przekąskach. Uczestnicy mogli wspólnie spędzić czas bawiąc się i integrując w miłej atmosferze. Wydarzenie przebiegało w radosnym nastroju i dostarczyło wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Piknik ten był doskonałą okazją do odpoczynku, zabawy oraz budowania więzi między uczniami różnych klas.