Nasi uczniowie klas 5. w Edukatorium Juliusz w Rybniku wzięli udział w niezwykłej Olimpiadzie z Pierwszej Pomocy, będącej podsumowaniem projektu „Wnuczek i dziadek kontra wypadek”.
Był to dzień pełen emocji, cennej wiedzy, zdrowej rywalizacji i praktycznych wyzwań.Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz przekonać się, jak ważna jest szybka i właściwa reakcja w sytuacjach zagrożenia.Jesteśmy dumni z zaangażowania, odwagi i odpowiedzialności naszych uczestników. To właśnie takie umiejętności mogą kiedyś uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy organizatorom za przygotowanie tego wartościowego wydarzenia!