Nasi uczniowie z klas IV–VI z powodzeniem reprezentowali szkołę podczas zawodów siatkówki plażowej.
2026-06-22
Prawdziwy popis dali chłopcy, którzy okazali się bezkonkurencyjni. Wygrali wszystkie swoje mecze i pewnie sięgnęli po zwycięstwo w całym turnieju, nie przegrywając ani jednego spotkania!
Dziewczęta zaprezentowały bardzo dobrą formę, walcząc o każdy punkt i pokazując ogromne zaangażowanie. Po ambitnej rywalizacji zakończyły turniej na wysokim 5. miejscu. Brawo za sportowego ducha i determinację! Dodatkowym wyróżnieniem dla naszych zawodników była obecność Pawła Ruska – drugiego trenera mistrza Polski, Aluron CMC Warty Zawiercie. Trener obserwował zmagania młodych siatkarzy i mógł zobaczyć ich talent oraz zaangażowanie na boisku. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!