„Szkoły Pełne Talentów” druga edycja

2023-09-07

Kochani Rodzice!

Nasza szkoła bierze udział w drugiej edycji akcji Lidl „Szkoły Pełne Talentów”, która ma na celu pokazanie społeczeństwu, że robiąc codzienne zakupy, można przyczyniać się do tworzenia lepszych warunków do kształcenia i rozwoju dzieci. W ramach akcji zostanie przekazany dzieciom z polskich szkół sprzęt sportowy i elektroniczny najwyższej jakości.

Prosimy nie zwlekać i zbierać Talenciaki jak najszybciej, by wesprzeć nas w zbiórce Talenciaków! Czas nas goni!

Mechanizm jest bajecznie prosty. Za Każde wydane 50 zł w sklepach Lidl (w tym min. 1 owoc lub warzywo) kasjer wyda 1 „Talenciaka”. Zebrane „Talenciaki” przynieście do szkoły która, wymieni je na super nagrody. Talenciaki wydawane będą w sklepach LIdl do 5.11.2023.

Pudełka na "Talenciaki" znajdują się na portiernii przy wejściu głownym oraz przy świetlicy szkolnej.

Profil szkoły z przypisanymi im Talenciakami można sprawdzić: