2023-03-13

Mamy zaszczyt poinformować, iż uczennice naszej szkoły-Jana Brząkalik i Hanna Piekorz z klasy 5ż- wzięły udział
w Miejskim Konkursie Recytatorskim, który odbył się 9 marca 2023 r. w Miejskim Domu Kultury w Rybniku. Kolejny raz wyróżnienie otrzymała Jana Brząkalik. Rywalizacja była zacięta, ale się nie poddajemy i za rok znów starujemy! Dziewczynkom gratulujemy występów i życzymy dlaszych sukcesów.

Korzystając z okazji, serdecznie zapraszamy Uczniów i Uczennice SP10 do Szkolnego Koła Recytatorskiego. Jeżeli czujesz, że scena jest Twoim światem, ponadto nie boisz się występów przed publicznością i ciężkiej pracy, masz zacięcie aktorskie, a może tylko chcesz się sprawdzić? To znaczy, że Ciebie szukamy!
A co jeżeli boisz się występów, nie jesteś pewien/pewna swoich umiejętności? Przyjdź, porozmawiamy, wyjaśnimy na czym polega recytacja poezji i prozy, pokażemy jak pokonać strach przed publicznością -wszystkiego Cię nauczymy! Nie obiecujemy, że będzie łatwo, ale wszystkiego można się nauczyć. Wystarczą tylko Twoje dobre chęci do pracy.
Zapisy u p. Mileny Herman-Sarlej w sali 211. Ilość miejsc ograniczona.