2021-02-10

 

Szanowni Rodzice

Doświadczenia nauki domowej pokazały nam, jak ważny jest każdy gest życzliwości i dobroci, jeszcze żywiej uświadomiły, co znaczy wzajemna pomoc. W Górze Grosza każdy najdrobniejszy grosik ma wartość i moc. Bądźmy blisko bez względu na odległość.
Potrzebujemy Was, by pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami. Dla nich zbierajmy Górę Grosza!
Przekazane przez Was monety to realna pomoc dla bardzo wielu dzieci. Dla niektórych to wsparcie materialne, dla tych z zaległościami w nauce – korepetycje. Dla innych – możliwość rozwijania talentu lub też dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności. Dla całych rodzin możliwość otrzymania wsparcia w Ośrodkach Specjalistycznych „Port”.
Dzięki Wam nasza działalność jest możliwa! To, że zmieniamy los dzieci i rodzin to również Wasza wielka zasługa! Cieszymy się, że jesteście z nami!
Bardzo serdecznie Wam dziękujemy w imieniu dzieci, które otrzymały i otrzymają pomoc oraz naszego Zespołu, który pracuje nad akcją Góra Grosza. Bądźcie z nami! Potrzebujemy Was, by pomagać dzieciom!

                                                                                                                                 Towarzystwo Nasz DomZnalezione obrazy dla zapytania: grosze

Grosiki przynosimy do klasy i wrzucamy je do „klasowej skarbonki” Towarzystwa Nasz Dom. Akcja trwa 31 maja 2021.

Szkolni koordynatorzy akcji

Patrycja Fuchs i  Katarzyna Zbroja